...

Statuetki – galeria realizacji

Statuetki są rekomendowaną formą nagradzania ze względu na swoją elegancję i symboliczną wartość. Ich trójwymiarowa forma oraz różnorodność wzorów umożliwiają dopasowanie do różnych okazji, tworząc wyjątkowe wyróżnienie dla docenianych osób. Prezentowana poniżej galeria naszych realizacji jest przykładem możliwości zastosowania różnych rozwiązań, wzorów i materiałów.

  • wszystkie
  • figuratywne
  • szkło
  • nowoczesne
  • mosiądz

Unikatowe Statuetki

to idealny sposób na nagrodzenie osób za ich osiągnięcia zawodowe, sportowe, artystyczne lub inne. Oferujemy szeroki wybór statuetek, wykonanych z różnych materiałów, w tym z brązu, mosiądzu czy szkła. Nasze statuetki to dzieła sztuki, które zachwycają zarówno formą, jak i jakością wykonania. Są wykonane z dbałością o każdy szczegół i odzwierciedlają indywidualne potrzeby klienta.

Jednostkowe statuetki 

podnoszą rangę wszelkiego rodzaju gali, festiwali czy imprez okolicznościowych, moment ich wręczania jest ukoronowaniem imprezy. Nagrody tego typu charakteryzuje rzadka cecha – są połączeniem sztuki z funkcją utylitarną, zarówno cieszą zmysły i pełnią rolę promocyjną. Najczęściej są wręczane celebrytom, wybitnym osobowościom, najlepszym współpracownikom lub wyróżniającym się instytucjom,  są także doskonałą formą podsumowującą osiągnięcia. Wszystkie nasze realizacje powstają ręcznie, dlatego cechuje je najwyższa jakość i precyzja wykonania. Często decydujemy się na zestawienia szkła z odlewem z mosiądzu. Zabieg ten pozwala na uzyskanie większej dynamiki i subtelności, jednocześnie nadając formie lekkości. Zdobyte wieloletnią pracą doświadczenie pozwala nam doskonale dopasować się do oczekiwań klienta, zaczynając współpracę zawsze przygotowujemy kilka propozycji starając się dobrać optymalne rozwiązania. Po akceptacji projektu i naniesieniu niezbędnych zmian przystępujemy do realizacji. Staramy się maksymalnie skrócić termin wykonania. Dzięki odpowiedniemu zapleczu technologicznemu, w razie konieczności jesteśmy w stanie wykonać zlecenie niemal z dnia na dzień. Pracujemy zespołowo wykorzystując potencjał artystyczny każdego z członków naszego zespołu. Każdy z nas specjalizuje się w innym obszarze twórczości artystycznej.      
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.