...

Opinie

Joanna Frankiewicz
Joanna Frankiewicz
2024-06-17
Wspaniała statuetka wykonana dla Laureata Nagrody im. Macieja Frankiewicza. Wszyscy byli pod wrażeniem. Bezproblemowa współpraca, szybki termin realizacji. Polecam z całego serca, my na pewno wrócimy.
Con Way
Con Way
2024-05-06
Współpracujemy z Pracownią Rzeźbiarską Boguccy już przy kilku projektach. Zamówione statuetki idealnie spełniają oczekiwania klienta, autorski projekt perfekcyjnie wykonany i zrealizowany. Wszystko na czas i bardzo miły kontakt. Polecamy współpracę
Adam Gabryś
Adam Gabryś
2024-04-12
Pracownia Rzeźbiarska Boguccy wykonywała dla nas tablicę pamiątkową dedykowaną pamięci Śp. Adama Sajnagi - Pomysłodawcy, Inicjatora i Patrona Centrum Logistycznego ASMET. Dziękujemy za całokształt pracy, zaangażowanie oraz wierne oddanie podobieństwa. Na szczególne słowa uznania zasługuje Państwa indywidualne podejście do klienta, otwartość oraz pomoc w wyborze najkorzystniejszego rozwiązania. Jesteśmy przekonani, że Państwa dzieło jest godnym uhonorowaniem tak ważnej dla nas osoby. Z przyjemnością rekomendujemy usługi Pracowni, niezwykle doświadczonego, rzetelnego i kreatywnego Partnera.
ALVO Medical
ALVO Medical
2024-04-08
Wyjątkowe statuetki, dzieła sztuki! Dodatkowo profesjonalna i przyjemna obsługa. Fachowa i zwięzła. Nasi wymagający klienci docenili jakość wykonania i pomysł. Statuetki dotarły do klientów z Ameryki Południowej, Afryki, Środkowego Wschodu i Europy. Polecamy współpracę z Pracownią Rzeźbiarską Boguccy.
Wojtek Berczynski
Wojtek Berczynski
2022-08-28
Fantastyczni ludzie z pasją i wizją! Artyści przed duże ART !
Wojtek Konik
Wojtek Konik
2021-08-21
Profesjonaliści w każdym calu ????
Wioletta Krzysztoforska Krzysztoforska
Wioletta Krzysztoforska Krzysztoforska
2019-12-18
Pracownia od wielu lat z nami współpracuje tworząc oryginalne niepowtarzalne i przepiękne statuetki Tłuchowianina Roku. Pełen profesjonalizm i jednocześnie spełnienie wszelkich nawet najbardziej dziwnych wizji artystycznych klienta. Szczerze polecam ❤️
Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.